יוגה למתחילים

אני לא מכירה הרבה אנשים שהתאהבו ביוגה מהשיעור הראשון. גם לי זה לקח לא מעט זמן. לא ממש הצלחתי להבין איך בדיוק זה מרגיע, מה זה כל הנשימות האלה ואיך מתמודדים עם כל השקט הזה מסביב, כשהמיינד שלי עוד שנייה קופץ החוצה וצועק על כולם. זה היה קשה, זה היה מתסכל, לא הצלחתי לעשות הרבה מהתנוחות, לא הצלחתי להבין חצי ממה שהמורה הסבירה, אבל משום מה חזרתי לעוד שיעור, ולעוד אחד אחריו. עדיין לא הרגשתי משהו מיוחד בגוף או בנפש, זה הרגיש כמו עוד סוג של ספורט. בכנות, אני יכולה להגיד שהתחלתי להרגיש משהו רק אחרי תקופה די ארוכה של תרגול, במקומות שונים ובסגנונות יוגה שונים, אבל כשהשינוי הגיע כבר אי אפשר היה לעצור אותו. היוגה החלה למלא אותי, פתאום הכרתי בעצמי צדדים שלא ידעתי שקיימים, פינות שהזנחתי בגוף ובנפש. התחלתי לאהוב את עצמי, את מי שאני, ככה עם כל מה שיש. והחלטתי שככה אני רוצה להרגיש כל יום כל היום, להפוך את היוגה לדרך חיים.

אז כשאתם מגיעים לשיעורי היוגה הראשונים שלכם, בואו עם הרבה חמלה כלפי עצמכם וכלפי התרגול. אף אחד לא מצפה מכם להגיע להארה או לרדת לשפגט. אני רואה את המבטים המבולבלים ואת חוסר הביטחון, תנו לעצמכם לחוות את זה. המשיכו לנסות. מעצם זה שאתם מחליטים לקום מהספה ולהגיע לשיעור כבר שם מתחילה היוגה. והכי חשוב, תנו לעצמכם זמן.

הצטרפו אלינו לשיעורי מתחילים באווירה נעימה ותומכת, ללמוד הכל מהבסיס, לתרגל בקצב שלכם עם התאמה אישית לכל מתרגל. בואו כמו שאתם.