"שלמות התנוחה מושגת כאשר המאמץ לבצעה הופך לאי מאמץ,

וכשזה מתרחש מושגת האחדות האינסופית”.

פאטאנג’אלי, יוגה סוטרה, II, 47.


 

DSC02425.jpg

 רוני מנשה מויאל

מייסדת הסטודיו, בוגרת קורס המורים המתקדם של שאקטי מאי, קורס פסיכויוגה של עמותת קדן וקורסי התמחות ביוגה לנשים בהריון ואחרי לידה של רויטל דהן (איינגר) והדס פרי (ויניאסה). 

השיעורים שלי הם שילוב של סגנונות שונים ונשענים על ההאתה יוגה הקלאסית. 

"דרך תרגול האסאנות (התנוחות) אני כל יום מגלה עוד משהו על עצמי ועל הגוף שלי, וזה מספק בטירוף וכיף אדיר.

אבל התרגול העיקרי עבורי הוא תרגול היוגה שמחוץ למזרן. תרגול של לב פתוח וחומל, תרגול של הכרת תודה, תרגול של שחרור ציפיות ואמונות. תרגול של שחרור שיפוטיות וביקורת שקיימים באופן טבעי בכולנו. 

יוגה עבורי היא בעיקר תרגול של נוכחות ברגע ושל פתיחת הלב. וכשהלב נפתח - הכל אפשרי. "

המורים שלנו

Yoga minimalist logo with woman meditation (12).png
unnamed.jpg

דיקלה זקס

סטודנטית לפסיכולוגיה.

מתרגלת האטה, איינגר, וויג׳נאנה כבר מעל לעשור.

בשנת 2017 עשיתי קורס מורים בהדרכת שאקטי מאי ומאז אני מדריכה האטה יוגה קלאסית ויוגה תרפיה בקבוצות ובאופן פרטי. 

"היוגה עבורי היא דרך חיים, כמי שמתרגלת כבר יותר מעשור ומדריכה בארבע השנים האחרונות, מתנת הגמישות, המחשבתית והפיזית, הולכת איתי לכל מקום". 

אייל נאמן

סטודנט לרפואה סינית, בוגר הקורס המתקדם של שאקטי מאי באוגוסט 2020.

"התבוננות פנימית מאז ומתמיד סקרנה אותי. אבל עוד לפני שגיליתי את תרגול אסאנות היוגה, מצאתי תמורה גדולה בתרגולי מדיטציה. כך שנפגשתי עם היוגה לא יכולתי שלא לזהות את הדמיון ביכולת של שניהם לאפשר לי התבוננות אובייקטיבית ומאוזנת למתרחש בגוף והנפש.

מתוך הבנה זו והרצון להעמיק את היוגה בחיי הרגשתי שלא די בתרגול אישי, ושמבחינתי הדרך הנכונה והאותנטית ביותר היא דרך שיתוף והעברה של החוויה הלאה לאנשים אחרים.

כך יצא שבאופן טבעי הסגנון שאני נמשך אליו ומלמד הוא האטה יוגה. גישה המתייחדת בעבודה טבעית וחסרת מאמץ בה התרגול הרגוע והנינוח, מרחיב את המודעות לכל תנועה ותחושה שאנו יוצרים. בדרך זו אנו גם זוכים להעמקה של הנשימה והאיזון הגופני, המסייע לו להזין ולחדש את עצמו בחמצן ובפראנה (אנרגיה).

מתוך החוויה האישית שלי, תרגול מתוך הקשבה לתחושות הגוף והנשימה יוצר תודעה בהירה ונינוחה במהלך התרגול והכי חשוב מחוץ למזרן בחיי היום יום ☺"

WhatsApp Image 2021-08-23 at 18.11_edited.jpg

הילה וקנין

מורה ותלמידה בדרך היוגה, מלווה בתהליכי התמקדות גוף ונפש.

"מאז שאני זוכרת את עצמי חיפשתי את הנינוחות בגוף, עם הרגע, עם הדברים הקשים והמורכבים הקורים בחיים. תהיתי על איך אני מסגלת לעצמי את האפשרות לחיות בטוב. בשמחה, באהבה

אני מזמינה אותך לתרגול יוגה דינמית, המושפעת מעולמות האשטנגה והויניאסה,  בשילוב שיטת התמקדות גוף נפש המסייעת בהתבוננות ובהתמרת התחושות העמוקות המורגשות בגוף"